Onze mensen

Dé onafhankelijk silospecialist. Dat zijn wij. Altijd zoekend naar de juiste oplossing op maat voor de opslag van uw droge bulk. Of het nu gaat om een nieuwe silo of om de renovatie van een oude silo. Onze mensen staan voor u klaar!

210506 Transil 1920×1080-179
Jack van der Aalst Algemeen Directeur
+31(0)314-727004 jack@transil.com
210506 Transil Thijs-187-2
Thijs Winters Sales Engineer
+31(0)314 727002 thijs@transil.com
We hebben passie voor silo's, hierbij denken we niet altijd in hokjes
210506 Transil 1920×1080-204
Noud Bisselink Project Engineer
+31(0)314-727007 noud@transil.com
210506 Transil 1920×1080-184-2
Petra Welmerink Boekhouding
+31(0)314-727005 petra@transil.com
De juiste match in proces, persoon & oplossing, dat levert het beste resultaat
210506 Transil 1920×1080-186
Harris Visser Senior Sales Engineer
+31(0)314-727001 harris@transil.com
210506 Transil 1920×1080-201
Jos Vinkenvleugel Manager Productie
+31(0)314-727006 jos@transil.com
210506 Transil 1920×1080-198
Willem Greven Project Engineer
+31(0)314-727003 Willem@transil.com
We love Cookies 🍪

Wij, en derde partijen, maken op onze websites gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Zelf instellen’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren en doorgaan’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookieverklaring.

Instellingen voor cookies 🍪

Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Sommige cookies worden geplaatst door diensten van derden die op onze pagina’s worden weergegeven. Zie ook onze cookieverklaring.